První den na Prague games 2013

FOTKY 1. a 2. den

První den na turnaji rozhodně nebyl nudný! Na začátek turnaje nás čekal tým, který si říká REDS..papírově to měl být nejhratelnější soupeř z naší skupiny. Ovšem syndrom prvního zápasu v turnaji nás stihl i zde..nástup do utkání sice vypadal slibně ovšem nepovedla se nám střední pasáž utkání, kdy jsme 3x inkasovali..jeden gól byl celkem smolný..poté Lukáš Fabián z velkého úhlu prostřelil soupeřova golmana a my jsme se nadechovali k náporu, ale ani odvolání brankáře nám nepomohlo..a tak jsme prohráli 1:3. Co k tomuto zápasu říci? Naši hráči příliš dlouho drželi balonek, vše bylo takové pomalé (zpracování,..) a celkově jsme hráli příliš složitě a nepřímočaře..
Po zápase jsme vyrazili na oběd do Flóry a poté jsme měli v plánu jít na bobovou dráhu, jenže ta byla bohužel z tech. Důvodů uzavřená a tak jsme se prošli z Proseku na Podvinný mlýn, kde je hlavní centrála PG..zde jsme se podívali na jedno utkání kategorie B18 (Dalen x Pardubice) a vyrazili jsme vstříc našemu druhému utkání! Nečekal nás nikdo jiný než švédský Warberg, tým, jehož mužský A-tým patří ke světové špičce.
Ihned po příjezdu jsme měli trochu naspěch, nebyl totiž žádný časový skluz a my jsme tak měli za 10 minut nastoupit k zápasu..
Nástup do zápasu jsme zvládli především z taktické stránky perfektně, do 12. minuty jsme se švédy hráli vyrovnanou partii, ovšem na přelomy třetin nám dali lekci z produktivity..během 8 minut nám nasázeli 8 fíků a bylo po zápase..ten jsme se ctí dohráli až do konce! Hráčí soupeře byli dovednostně i takticky na jiné úrovni, ale i přesto bych chtěl klukům poděkovat za to, že zápas nevzdali a chtěli bojovat až do konce..
zítra nás čekají rozhodující zápasy o bytí či nebytí!! Tak držte palce..